Sprawdź czy jesteś w Sieci »
 

Wkręt-Met - Techniki Zamocowań

42-233 Kamienica Polska, Kuźnica Kiedrzyńska, ul.Wincentego Witosa 170/176,   pow.: Częstochowa , woj.: Śląskie
+48 34 377 71 00 office@wkret-met.com.pl sekretariat@wkret-met.com.plwww.wkret-met.com.pl
Firma
Wkręt-Met - Techniki Zamocowań
Adres
42-233 Kamienica Polska, Kuźnica Kiedrzyńska, ul.Wincentego Witosa 170/176
pow.: Częstochowa , woj.: Śląskie
Telefon
+48 34 377 71 00
Fax
+48 34 328 01 73,+48 34 328 99 47
Email
office@wkret-met.com.pl sekretariat@wkret-met.com.pl
WWW
Rodzaj / Charakter działalności
Produkcja Handel
Wyślij wiadomość
Aktualizuj dane

Wkręt-Met - Techniki Zamocowań - Kamienica Polska

wkręt-met wkret met techniki mocowania śruby gwoździe narzędzia elektronarzędzia kotwy śląsk wkręty łączniki wiertła nity obejmy opaski zamocowania kołki rozporowe chemia budowlana taśmy folie budowla

Oferta
Firma
Nowościami w naszej ofercie są:
* SYSTEMY ZAMOCOWAŃ IZOLACJI TERMICZNYCH - FASADY
* CHEMIA BUDOWLANA
* TAŚMY I FOLIE MALARSKIE
* FOLIE BUDOWLANE I OCHRONNE
* AKCESORIA DO ELEKTRONARZĘDZI
* NOWOCZESNE SYSTEMY ZAMOCOWAŃ

Oferujemy:
* ZAMOCOWANIA RAMOWE I OGÓLNE
* ZAMOCOWANIA IZOLACJI TERMICZNYCH - FASADY
* MATERIAŁY UZUPEŁNIAJĄCE DO SYSTEMÓW DOCIEPLEŃ ORAZ TYNKÓW
* ZAMOCOWANIA IZOLACJI TERMICZNYCH - DACHY
* KOTWY DO ŚREDNICH OBCIĄŻEŃ
* KOTWY DO WYSOKICH OBCIĄŻEŃ
* KOTWY CHEMICZNE
* TECHNOLOGIA WSTRZELIWANIA
* WKRĘTY DO BLACH I POKRYĆ DACHOWYCH ORAZ NITY
* ŚRUBY I WKRĘTY METRYCZNE, PODKŁADKI, NAKRĘTKI
* ZAMOCOWANIA I MATERIAŁY DO TECHNOLOGII GIPSOWO-KARTONOWYCH
* ŁĄCZNIKI CIESIELSKIE
* WKRĘTY DO DREWNA I PŁYT WIÓROWYCH
* GWOŹDZIE
* ZAMOCOWANIA SANITARNE
* ZAMOCOWANIA ELEKTROINSTALACYJNE
* OBEJMY I OPASKI
* AKCESORIA DO ELEKTRONARZĘDZI


WKRĘT-MET - Profesjonalne techniki zamocowań!
Serdecznie zapraszamy
Firma Wkręt-MetŽ powstała w roku 1990 jako kontynuacja rodzinnych tradycji produkcyjnych, sięgających roku 1978, kiedy to rozpoczęła działalność firma zajmująca się produkcją elementów z tworzyw sztucznych. Początkowo był to niewielki zakład mieszczący się na 300 m2, z kilkoma maszynami produkcyjnymi oraz niewielkim zapleczem magazynowym.

We wrześniu 1992 roku nastąpiło przekształcenie firmy, która przybrała wówczas nazwę Wkręt-metŽ. Zostały zakupione 4 nowe maszyny do produkcji elementów z plastyku oraz kilka walcarek automatycznych, dobudowano nową halę produkcyjną. W tym roku powstał także magazyn wyrobów gotowych, co pozwoliło na produkcję w systemie trójzmianowym oraz utworzenie stanu logistycznego elementów najbardziej poszukiwanych przez klientów. Rok ten przyniósł także pełną informatyzację przedsiębiorstwa, we współpracy z lokalnymi firmami komputerowymi. Zakupiono nowy sprzęt komputerowy, a także została zakończona budowa sieci.
Kolejne lata, dzięki mądrej polityce finansowej, przyczyniają się do stałego wzrostu liczby maszyn, co z kolei umożliwia na zwiększanie produkcji. Pierwszymi kierunkami ekspansji towarów produkcji Wkręt-metŽ był południowo-wschodni region Polski. Jest to także początek nowej strategii marketingu i promocji znaku towarowego. Pomysł polegał wówczas na utworzeniu sieci dystrybutorów regionalnych w głównych ośrodkach ekonomiczno-handlowych Polski. Tak powstały dwie pierwsze placówki w Lublinie oraz Lesznie.

W roku 1994 w odpowiedzi na potrzeby rosnące rynku, rozpoczęta została produkcja wkrętów hartownych z przeznaczeniem do drewna. Początkowo nie w pełnej dostępnej na rynku, liście rozmiarowej. Powiększenie liczby artykułów pozwala na podjęcie współpracy w kolejnych regionach, kontynuując podjętą w poprzednich latach strategię sprzedaży i promocji firmy Wkręt-metŽ. Przynosi to podpisanie umów w kolejnych regionach. Artykuły Wkręt-metŽ'u znane są już w Polsce północnej oraz północno-zachodniej.

Nowe piece hartownicze produkcji niemieckiej, stały się krokiem przełomowym w produkcji zamocowań, które wymagają wdrożenia nowych technologii. Tak też w roku 1995 poszerzyliśmy ofertę produkcyjną wkrętów hartowanych do pełnej dostępnej oferty, a także jako pierwszy zakład w Polsce rozpoczęliśmy produkcję wkrętów do drewna z łbem sześciokątnym.

Systematyczne zwiększanie gamy produkowanych elementów przekłada się w latach następnych na zwiększenie się obrotów firmy oraz zdwojenie liczby odbiorców hurtowych do roku 1998.

Końcówka lat dziewięćdziesiątych jest początkiem budowy największego najnowocześnieszego zakładu produkcyjnego technik zamocowań w Europie Środkowej i Wschodniej. W tym też czasie wybudowano hale produkcyjne o łącznej powierzchni użytkowej 10 tyś m2. Sprowadzone maszyny, renomowanych światowych firm, takich jak Arburg, Demag, Krauss Mafei pozwoliły nam w pełni zautomatyzować produkcję, podnieść wydajność oraz jakość.

W tych latach także nasze laboratorium badawcze opracowało wzór kołka rozporowego tróstronnego rozpierania, który zastrzegliśmy w Urzędzie Patentowym RP. Był to dopiero początek, gdyż do roku 2003 firma Wkręt-MetŽ posiada już następne dwa zamocowania chronione prawem własności. Są to: koszulka kołka rozporowego uniwersalnego, zamocowania ramowe i nowy wzór wielozadaniowego kołka rozporowego. Ponadto prawie wszystkie nasze wyroby uzyskały certyfikat jakości Instytutu Techniki Budowlanej.

W roku 2001 zmieniona została strategia marketingu i promocji znaku towarowego Wkręt-metŽ. Zaowocowało to powstaniem sieci przedstawicieli handlowych
z jednoczesnymi inwestycjami w Składy Fabryczne. Po dwóch latach, u schyłku 2003 roku, osiągnęliśmy pozycję lidera branży technik zamocowań z dziewięcioma Składami Fabrycznymi oraz 130 samochodami, dbającymi o jakość i terminowość dostaw na terenie całego kraju.
Wyślij wiadomość:

Skorzystaj z formularza, aby wysłać informację do firmy: Wkręt-Met - Techniki Zamocowań

Jezeli nie widzisz tego obrazka kliknij odswiez i spróbuj ponownie Odśwież kod z obrazka
Budownictwo, nieruchomości » Materiały budowlane » Części hydrauliczne » Narzędzia budowlane
Copyright © 2005-18 iPolska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Koszystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Wdrożenie: iPolska.com.pl