Sprawdź czy jesteś w Sieci »
 

Bank Spółdzielczy w Pszczynie

43-200 Pszczyna, Rynek 6,   pow.: Pszczyna , woj.: Śląskie
+48 32 210 36 39 bspszczyna@bspszczyna.plbspszczyna.pl
Firma
Bank Spółdzielczy w Pszczynie
Adres
43-200 Pszczyna, Rynek 6
pow.: Pszczyna , woj.: Śląskie
Telefon
+48 32 210 36 39
Fax
+48 32 210 36 39
Email
bspszczyna@bspszczyna.pl
WWW
Rodzaj / Charakter działalności
Usługi
Wyślij wiadomość
Aktualizuj dane

Bank Spółdzielczy w Pszczynie - Pszczyna

lokaty kredyty bank

Oferta
Firma

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
i jednocześnie chcemy zapewnić Państwa, że Bank Spółdzielczy w Pszczynie zawsze dokłada wszelkich starań w realizację swoich zadań, co pozwala zyskiwać nam co raz to większe uznanie wśród naszych Klientów. Solidna obsługa Klientów od dziesiątek lat odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze.

W ofercie naszego Banku znajdziecie Państwo wiele atrakcyjnych propozycji dotyczących:
- rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych,
- rachunków a-vista,
- rachunków bieżących,
- lokat,
- pożyczek i kredytów,
- bankowości elektronicznej,
- kart płatniczych,
- bankomatu.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, rolników, jak i firm prowadzących działalność gospodarczą.

Jesteśmy z wami już od 100 lat !!!


2000 bankomatów w całej Polsce, bez prowizji za wypłate gotówki!

O NASZYM BANKU


Bank Spółdzielczy w Pszczynie został założony 14 marca 1907 roku. Od tamtej pory Bank działa na terenie ziemi pszczyńskiej, głęboko zakorzeniony w tej tradycji, przez wiele dziesięcioleci mocno zaangażowany w rozwój działalności gospodarczej w tym regionie. Bank zawsze dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów.

W pierwszych latach działalności kwoty udzielanych kredytów pozwoliły niejednokrotnie uratować lokalne rolnictwo i rzemiosło przed finansową katastrofą, co było bardzo cenione wśród społeczeństwa. Zaufanie i zaakceptowanie prowadzonej działalności Banku przez mieszkańców ziemi pszczyńskiej zaowocowały bardzo szybkim rozwojem Banku. W ciągu niespełna 14 lat liczba członków zwiększyła się dziesięciokrotnie.

Znaczny rozwój nastąpił jednak po przyłączeniu ziemi pszczyńskiej do Polski w efekcie trzech Powstań Śląskich. Od 1922 roku działalność kredytowa i oszczędnościowa systematycznie się rozwijała i trafiała do szerszych kręgów ludności Śląska.

W okresie II wojny światowej Bank został zamknięty. Po zakończeniu działań wojennych Bank został reaktywowany w starych międzywojennych strukturach.

Pełną działalność rozpoczęto po Walnym Zgromadzeniu w 1950 roku. Od tamtego czasu Bank działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego.

W roku 1973 zmieniona została nazwa Banku na Bank Spółdzielczy w Pszczynie. Istotnym i ogromnie ważnym aspektem dla rozwoju Banku było i pozostaje bezpieczeństwo zdeponowanych środków. Zasada samopomocy pieniężnej (bez pomocy państwa) i zasada nieograniczonej, solidarnej odpowiedzialności członków ugruntowała powszechne zaufanie deponentów do Banku.

W ostatnich latach dokonano rozbudowy i odresteurowano budynek Banku, który jest elementem współtworzącym wraz z pozostałymi kamienicami piękny rynek w Pszczynie. W 2003 roku oddano do użytku nową, na miarę XXI wieku sale obsługi, która harmonijnie łączy klimat pszczyńskiego rynku z nowoczesną funkcjonalnością. Siedziba Banku składająca się z trzech budynków, obecnie tworzy jedną zwartą budowlę o wysokim standardzie i eleganckim wnętrzu.

Bank Spółdzielczy w Pszczynie wita Państwa nowym wystrojem wnętrza oraz miłą obsługą otwartą na potrzeby swoich klientów. Zapraszamy do naszej siedziby.

Jesteśmy z wami już od 100 lat !!!
Wyślij wiadomość:

Skorzystaj z formularza, aby wysłać informację do firmy: Bank Spółdzielczy w Pszczynie

Jezeli nie widzisz tego obrazka kliknij odswiez i spróbuj ponownie Odśwież kod z obrazka
Banki i finanse » Banki » Kredyty, pożyczki » Pożyczki gotówkowe
Copyright © 2005-19 iPolska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Koszystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Wdrożenie: iPolska.com.pl